Zihin Kontrolü üzerine bir anı..

Zihin Kontrolü üzerine bir anı..

22 Eylül 2019 0 Yazar: admin

Elektronik Harp ve Sinyal Savaşları adlı kitabımı yayınladığım dönemde yayın evimizde, kitapta da geçen konulardan biri olan Zihin kontrolü üzerine sohbet ediyorduk. Sohbet yayın evinin konuyla ilgili bazı kitapları olduğu, bunları neden geliştirmedikleri ya da yeni kitaplar yayınlamadıklarını konusuna gelince aşağıdaki sohbet tadında bir anı ortaya çıkmış oldu.

“Hocam, konuyla ilgili 2 farklı kitabımızı yayınladıktan sonra o kadar çok kendisine zihin kontrolü yapıldığına inanan kişiden telefon aldık ki inanamazsınız. Özellikle Zihin kontrolü yapıldığında ortaya çıkan biyolojik durumlarla ilgili bölümümüzü okuyan kişiler bizi arıyordu ve günler geçtikçe bunalmaya başladık. Bir gün yine telefon çaldı ve bir vatandaşımız yine kendisine zihin kontrol yapıldığını düşünüyordu. Kendisini sabırla dinledik. Belirtilerden biri olan kaşınma hissinin olduğundan bahsetti. Peki nereniz kaşınıyor dedim ve kendisi de bacak arası bölgesinden bahsetti müthiş bir inançla. Peki dedim sizce size neden Zihin Kontrolü yapıyorlar sorusuna da kendince cevapları sıraladı. Mesleğiniz nedir dediğimde de cevabı Manavım idi. Sanırım kendisinde mantar enfeksiyonu vardı.” 

Tabii ki kendisi naif yapısıyla o kişinin manav olmasından kaynaklanan bir durumu eleştirmiyor. Ancak konunun aslında karmaşık yapısını bilmesi itibarıyla bunun stratejik öneme haiz konularda yapılacak bir çalışma olduğuna dikkat çekiyordu.

İkinci anı daha..

Kitabımı yazmaya devam ettiğim dönemde birgün yanı başımda çalışan eşime “acaba insanların oy verme alışkanlıkları zihin kontrolü ile değiştirilebilir mi?” diye sordum ve eşimin cevabı “Bülent yine kuşkuculuğa başladın” şeklinde idi. Ancak daha sonraları konuyla ilgili çalışmalarını geliştirdiğimde ulaştığım bir kaynakta gördüm ki Rusya, bu çalışmalara Dünya’da Komünizm’i yaymak amacıyla başlamış ..

Zihin kontrol, beyinin çalışma yapısını anlamakla başlar. Kişinin yaydığı beyin dalgalarının analizi ile devam eder. Bu dalgaların analizi ise oldukça gelişmiş teknolojileri ve zamanı gerektirir. Ancak hala aklınızda kuşku varsa siz bize inanın. bu konu üzerinde pek çok ülke çalışmaktadır ve özellikle deney ortamında başarılı sonuçlar elde edilmiştir.

Zihin kontrolü nedir? Nasıl korunulur? Zihin kontrol yöntemleri nelerdir? sorularının cevaplarını merak ediyorsanız link üzerinde konuyu oldukça güzel açıklayan bir makaleyi bulabilirsiniz.

Zihninizin kontrolünün sizde olduğu mutlu günler..